MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM IMS 2022

W dniu dzisiejszym (08.11) w szkole podstawowej w Rożnowie, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się mistrzostwa gminy w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

W zawodach tych wzięli również udział reprezentanci naszej szkoły. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się dziewczęta: Maria Basta zajęła 2 miejsce, Kinga Fedko 3 miejsce, natomiast Karolina Jasińska 4 miejsce. Cała trójka awansowała do etapu międzygminnego, który odbędzie się w przyszły czwartek również w Rożnowie. Niestety nie udało się awansować Gabrieli Janisz, która ostatecznie zawody ukończyła na 9 miejscu (awansowała najlepsza 6).

Niestety troszkę słabiej wypadli chłopcy, którym nie udało się awansować do kolejnego etapu. Szymon Zyzak był 9, Mateusz Jasiński, Kacper Matusik oraz Wojciech Mlyczyński ukończyli zawody na miejscach 13-16.

Zawodników przygotował Pan Krzysztof Budnik.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach 🙂