ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W czwartek 24 listopada 2022 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczniów Klasy Pierwszej.
To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.
Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Zapewniali także, że znają szkolną rzeczywistość i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. To był egzamin, który zdali na szóstkę.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor Mirosław Szarota. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Przydonicy. Podziękowali swoim rodzicom, wręczając im piękne wydrukowane serduszka (druk 3D jeszcze wiele razy przyda się nam w czasie różnych imprez, a to dzięki przystąpieniu szkoły do projektu Laboratoria Przyszłości ;)) )

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło upominków od rodziców. Niespodziankę przygotowali też starsi uczniowie z klasy 3, którzy wręczyli własnoręcznie przygotowane upominki oraz złożyli życzenia pierwszakom.

Na zakończenie przemówiła wychowawczyni – pani Jolanta Ziółkowska, dziękując rodzicom za opiekę i udaną współpracę.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy!