KONKURS PLASTYCZNY„JESTEM WOLNY – JESTEM SOBĄ” 🎨🖌

Nadszedł czas podsumowania Konkursu Plastycznego „Jestem wolny – jestem sobą”, którego organizatorem była Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Wójt Gminy  Gródek nad Dunajcem.

Nowe technologie i cyberprzestrzeń wkroczyły w życie każdego z nas. Wirtualna przestrzeń stała się ulubionym środowiskiem młodego pokolenia. Oprócz wciąż „modnych uzależnień” typu alkohol, nikotyna czy różne formy substancji psychoaktywnych, ostatnie dekady przyniosły nowe formy uzależnień. Współczesny świat i gwałtowny rozwój technologiczny sprawił, że powszechnie dostępne stały się nowoczesne urządzenia – telefony komórkowe, tablety, laptopy dające szybki i bezproblemowy dostęp do Internetu, ale niosące też potencjalne niebezpieczeństwo w postaci podstępnego uzależnienia od gier internetowych, mediów społecznościowych czy hazardu.

Szerzenie wiedzy na temat profilaktyki uzależnień i radzenia sobie z różnymi zagrożeniami, a przede wszystkim ukazanie problemu poprzez sztukę to spore wyzwanie. Dlatego cieszy nas fakt, że tak wielu uczniów podjęło próbę ukazania tematu Konkursu Plastycznego „Jestem wolny – jestem sobą”.

Wyniki konkursu:

I miejsceJULIA JASIŃSKA kl. 5 (kategoria II)

III miejsceKACPER HAJDUK kl. 5 (kategoria II)

III miejsceMARIA CHOLEWA kl. IV (kategoria I)

III miejsceNICOLA ZIĘCINA kl. IV (kategoria I)

Wyróżnienie: BARTOSZ KARPIEL kl. V i ADAM SALAMON kl. V

Pozostali uczestnicy konkursu:

kl. 1 – Nadia Gołąb;
kl. 2 – Zofia Kubisz, Marcelina Zięcina, Adam Naglak, Julia Kantor, Wiktoria Mlyczyńska, Bartłomiej Zięba;
kl. 3 – Amelia Salamon, Lena Górowska, Nikola Gołąb, Ewa Zając;
kl. 4 – Ewelina Sęk, Piotr Peciak, Kacper Zarzycki, Zuzanna Peciak, Kacper Kubisz, Jan Zięcina, Jakub Biernacki, Olaf Gruca;
kl. 5 – Dominika Zięcina, Julia Sadłoń, Anna Pancerz, Dawid Mlyczyński, Mateusz Kalarus, Bartłomiej Mlyczyński;
kl.6 – Julia Peciak, Kinga Poręba, Emilia Foldyna, Patryk Mlyczynski, Gabriela Pancerz;
kl. 7-  Amelia Baziak i Patrycja Pancerz;
kl. 8 –  Justyna Zając.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i wszystkim uczestnikom za ciekawe pomysły i rozwijanie wyobraźni plastycznej i twórczej😊

Koordynator: Dorota Migacz