GMINNY KONKURS PLASTYCZNY – „ŚWIAT WIDZIANY OCZAMI MAŁEGO JEZUSA”

Okres świąteczny to czas ciekawych konkursów, które organizują różne instytucje. Gminny Ośrodek Kultury w Gródku n/Dunajcem oraz Gminna Biblioteka Publiczna filia w Rożnowie ogłosili konkurs plastyczny pn. „Świat widziany oczami małego Jezusa” przeznaczony dla klas 0-3. Tematem było głębokie spojrzenie na otaczający nas świat, który jest nie tylko Bożonarodzeniowym świętem, cieplutkim przyjściem na świat małego dziecka, ale również wielkim przesłaniem, nadzieją na stabilniejsze czasy, ratunkiem dla wielu rodzin i mądrość wypływająca z Tych Boskich Oczu dla nas. W sumie wpłynęły 84 prace.

Z naszej Szkoły wzięły udział dzieci:

z klasy 1: Nadia Gołąb, Karolina Mlyczyńska, Wiktor Serek, Michał Nowogórski, Michał Karpiel, Milena Zięcina, Izabela Zarzycka, Wojciech Gruca, Hanna Mlyczyńska, Martyna Wolak, Sebastian Sadłoń.

z klasy 2: Kacper Cholewa, Przemysław Mróz, Adam Naglak, Bartłomiej Zięba, Michał Pancerz, Marcelina Zięcina, Zofia Kubisz, Jan Mlyczyński.

z klasy 3: Nikola Gołąb, Amelia Salamon i Ewa Zając

Prace oceniała Komisja w składzie:

  • dr hab. Iwona Bugajska-Bigos, prof. ANS – Przewodnicząca Jury
  • mgr Stanisław Szarek; artysta, pedagog, Kawaler Orderu Uśmiechu
  • mgr Zbigniew Gąska; Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Gródku nad Dunajcem

Wyróżnienia z naszej szkoły otrzymały: NIKOLA GOŁĄB i ZOFIA KUBISZ

Wszyscy uczestnicy Gminnego Konkursu Plastycznego „Świat widziany oczami małego Jezusa” w nagrodę w okresie Ferii wezmą udział w SEANSIE FILMOWYM W KINIE „SOKÓŁ”.

Wręczenie nagród Laureatom Konkursu odbyło się podczas kolędowania „W Nowy Rok z kolędą”, które odbyło się 06.01.2023 w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Przydonicy.

Więcej na stronie GOK w Gródku nad Dunajcem.