NAJPIĘKNIEJSZE SZOPKI NAGRODZONE W CZASIE KOLĘDOWANIA

Jak każdego roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Szopek 2022, który jest organizowany przez GOK w Gródku n/Dunajcem. Patronat honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Gródek n/Dunajcem. Szopki z figurkami można było wykonać samodzielnie lub wspólnie z rodzeństwem. Z naszej szkoły nagrodzone zostały szopki wykonane przez

siostry Nadię i Nikolę Gołąb – III miejsce i wielkie gratulacje!!!!

Ponadto szopki wykonali:

Michał Nowogórski z kl. 1 i Filip Nowogórski z kl. 6

Ewelina Sęk z kl. 4

Jakub Mucha z kl. 4 i Wiktoria Mucha z kl. 8

Wystawę nagrodzonych szopek można było obejrzeć w czasie koncertu „W Nowy Rok z kolędą”, który odbył się 6 stycznia w kościele w Przydonicy. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe oraz bilety do kina na seans filmowy dla dzieci i młodzieży.