FESTIWAL PIOSENKI MIŁOSNEJ Z PRZYTUPEM WSKOCZYŁ NA LISTĘ OBOWIĄZKOWYCH IMPREZ SZKOLNYCH :)

Za nami pierwsza edycja Festiwalu Piosenki Miłosnej. Już wiemy, że festiwal, który w Dniu św. Walentego zorganizował Samorząd Uczniowski z opiekunem – panem Krzysztofem Budnikiem, pozostanie z nami na dłużej. Jego formuła wszystkim przypadła do gustu. Klasy prezentowały przygotowaną piosenkę o tematyce miłosnej, wzbogacając śpiew ciekawą choreografią, a nawet scenkami teatralnymi. A wszystko na tle wymownego hasła przewodniego: „W piosenkach o miłości nie ma niemożliwości”. Festiwalu nie zdominował żaden gatunek muzyczny – był i rock, i pop, i disco-polo. Po występach zespołowych przyszedł czas na solistów 🙂 Publiczność doceniła ich talent i odwagę. Festiwal zakończył się rozdawaniem poczty walentynkowej. Miłosnych liścików było mnóstwo, co tylko dobrze świadczy o naszych uczniach, którzy potrafią okazywać przyjaźń i sympatię 🙂