ZABAWA KARNAWAŁOWA W PIĘKNIE PRZYSTROJONEJ SALI

21 lutego odbyła się huczna zabawa karnawałowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Wcześniej wszystkie klasy postarały się, aby udekorować pięknie salę gimnastyczną. Przy stoliku dj-a zasiedli Mateusz Jasiński i Kacper Matusik oraz Kinga Fedko, którzy razem z opiekunem SU panem Krzysztofem Budnikiem prowadzili zabawy dla uczestników balu. Dzieci przyszły przebrane za najróżniejsze postacie z baśni, bajek i filmów. Nowym i doskonałym pomysłem było przygotowanie specjalnej ścianki do wykonania sesji zdjęciowej. pani A. Korzeń szalała z obiektywem i zadbała o to, aby każda klasa miała super-pamiątkowe zdjęcia z balu karnawałowego 2023 🙂 Resztę fotek wykonali wychowawcy klas. Wszystkie sprzęty wykorzystane w czasie imprezy pochodzą z programu Laboratoria Przyszłości.