KARNAWAŁOWY CZAS IMPREZ #LaboratoriaPrzyszłości

Tuż po feriach odbył się w naszej szkole Festiwal Piosenki Miłosnej. Wszystkie klasy ochoczo wzięły w nim udział i zaprezentowały dopracowane w każdym szczególe utwory miłosne. Nie brakowało również występów indywidualnych. Pięknie przygotowana scenografia i talenty uczniowskie sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Podczas festiwalu wykorzystany został aparat cyfrowy Canon EOS 2000D oraz sprzęt do nagłośnienia wraz z zestawem mikrofonów pozyskany w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

21 lutego odbyła się huczna zabawa karnawałowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Nowym i doskonałym pomysłem było przygotowanie specjalnej ścianki do wykonania sesji zdjęciowej. pani A. Korzeń szalała z obiektywem i zadbała o to, aby każda klasa miała super – pamiątkowe zdjęcia z balu karnawałowego 2023 🙂 Resztę fotek wykonali wychowawcy klas. Podczas sesji wykorzystano aparat cyfrowy Canon EOS 2000D wraz ze statywem oraz zestawem oświetleniowym. Natomiast w organizacji zabawy niewątpliwie pomógł sprzęt do nagłośnienia wraz z zestawem mikrofonów.

Wszystkie sprzęty wykorzystane w czasie imprezy pochodzą z programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #luty