OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

03 marca 2023r. w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbyły się eliminacje gminne XLVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Jak co roku pani Maria Szarota przygotowywała grupę młodzieży zgodnie z regulaminem – spośród uczniów od klasy pierwszej po klasę ósmą. Reprezentować naszą szkołę w tym roku przypadło uczniom w dwóch grupach wiekowych: I grupa szkoła podstawowa klasy I – IV: Jakub Gołąb – kl.3 i Patryk Jasiński – kl.3; II grupa szkoła podstawowa klasy  V – VIII: Igor Serek – kl.8 i Dominika Zięcina – kl.5. Po ukończeniu zmagań z bardzo wymagającym testem okazało się, że Patryk Jasiński zdobył III miejsce w I grupie wiekowej, a Igor Serek III miejsce w II grupie wiekowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki i słodki poczęstunek. Całej czwórce serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wzorową postawę i godne reprezentowanie  naszej szkoły.

Więcej zdjęć na stronie www oraz FB Gminnego Ośrodka w Gródku nad Dunajcem.

Maria Szarota