PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW PLASTYCZNYCH 🖌🎨

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które wykazały się kreatywnością i talentem umiejętności  plastycznych. Pomysłowe prace wykonane różnymi technikami zostały wysłane do organizatorów konkursu: Historycznego Parku Rozrywki w Gorlicach, Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej oraz Muzeum Lizaka w Jaśle. Uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni DYPLOMEM okolicznościowym oraz otrzymali BILET, który uprawnia posiadacza do zwiedzania wybranego muzeum.


W konkursie plastycznym „Mój pałac marzeń” wzięło udział 11 uczniów naszej szkoły.

Kl. 2 – Marcelina Zięcina, Zofia Kubisz, Julia Kantor

Kl. 3 – Ewa Zając

Kl. 4 – Kacper Kubisz, Damian Fedko

Kl. 6 – Julia Peciak, Ksawier Cisowski, Radosław Sarota, Szymon Fedko, Jakub Zyzak.

W HISTORYCZNYM  PARKU ROZRYWKI w Gorlicach poznamy nie tylko historię zabytkowego dworu, ale zwiedzimy wnętrza pałacu, piwnice i komnaty. Sesje zdjęciowe w plenerach parku z zabytkowymi posągami postaci mitologicznych, różnymi okazami drzew, mostem miłości i innymi atrakcjami z pewnością umilą  rodzinną wycieczkę.


„Mój wymarzony lizak” zaprezentowało 25 uczniów

Klasy „O” – Julia Wesołowicz, Hubert Orzechowski, Szymon Naglak, Antoni Sadłoń

Kl. 1 – Izabella Zarzycka, Wiktor Serek, Karolina Mlyczyńska

Kl. 2 – Marcelina Zięcina, Wiktoria Mlyczyńska, Adam Naglak, Zofia Kubisz, Julia Kantor

Kl. 3 – Zając Ewa, Maja Wesołowicz, Amelia Salamon, Lena Górowska

Kl. 4 – Kacper Zarzycki, Kacper Kubisz, Jan Zięcina, Olaf Gruca

Kl. 5 – Julia Jasińska,  Anna Pancerz, Dawid Mlyczyński, Kacper Hajduk

Kl. 7 – Katarzyna Biernacka

Właściciel biletu do MUZEUM LIZAKA będzie mógł poznać i pogłębić wiedzę w temacie słodkości. Wystawa oparta jest na wrażeniach zmysłów ukierunkowanych odpowiednio przy pomocy wyposażenia i techniki multimedialnej. Możliwość smakowania surowców i wyrobów, wąchania aromatów, oglądania prezentacji multimedialnych, dotykania urządzeń, a przede wszystkim samodzielnego tworzenia wzorcowych wyrobów osłodzi wspólny weekendowy wyjazd.


„Moją wymarzoną złota rybkę” przedstawiło 22 artystów.

Klasy „O” – Julia Wesołowicz, Szymon Naglak, Lena Nędza, Nina Nędza, Natan Gołąb.

Kl. 1 – Izabella Zarzycka, Nadia Gołąb

Kl. 2 – Marcelina Zięcina,   Wiktoria Mlyczyńska, Adam Naglak, Kacper Cholewa, Julia Kantor

Kl. 3 – Zając Ewa, Maja Wesołowicz, Lena Górowska, Amelia Salamon, Nikola Gołąb

Kl. 4 – Kacper Zarzycki, Maria Cholewa

Kl. 5 – Anna Pancerz, Kacper Hajduk

Kl. 7 – Katarzyna Biernacka

Złota rybka zabierze wszystkich fanów morskich przygód w niesamowitą podróż do krainy dziecięcych marzeń. W MUZEUM ZŁOTEJ RYBKI można przejść po dnie jeziora, zobaczyć prawdziwe rybki, nie tylko te które goszczą w naszych wodach. Największą atrakcją jest „ złota rybka” którą mogą zobaczyć tylko nieliczni, a dlaczego tak jest dowiecie się dopiero po przybyciu do muzeum.


DZIĘKUJEMY BARDZO WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANIE PRAC KONKURSOWYCH 😊

Koordynator – Dorota Migacz