ŚWIATOWY DZIEŃ WODY – PODSUMOWANIE KONKURSÓW 💦

Znamy już wyniki Konkursu „DLACZEGO NALEŻY OSZCZĘDZAĆ WODĘ” i „JAK OSZCZĘDZAĆ WODĘ”.

Głównym celem konkursu zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Wody przez Dunajec Sp. z o.o. było rozwijanie zachowań ekologicznych, związanych z oszczędzaniem wody wśród uczniów szkół podstawowych.

Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Do Spółki złożono 162 prace, a każda z nich pokazała duże zaangażowanie i rodzący się talent dzieci i młodzieży szkół z Gminy Gródek nad Dunajcem. Wszystkie prace poruszyły temat wiodący, prezentowały ciekawe techniki plastyczne, a przede wszystkim niesamowitą pomysłowość.

Wielkie GRATULACJE należą się dwóm uczennicom: JULII JASIŃSKIEJ z klasy V i AMELII BAZIAK z klasy VII. Laureatki zajęły 2 miejsce w swoich kategoriach wiekowych i otrzymały nagrody w postaci bonów pieniężnych.

Pamiątkowe dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu:

klasa 1 – Izabella Zarzycka, Milena Zięcina, Dawid Salamon,  Zuzanna Błachuta, Wojciech Gruca;
klasa 2 – Marcelina Zięcina, Zofia Kubisz, Julia Kantor, Jan Mlyczyński, Przemysław Mróz;
klasa 3 –  Amelia Salamon, Ewa Zając, Szymon Sadłoń;
klasa 4 – Patrycja Woźniak, Maria Cholewa, Zuzanna Peciak, Piotr Peciak, Kacper Zarzycki, Jan Zięcina, Olaf Gruca,
klasa 5 – Dominika Zięcina, Julia Jasińska, Julia Sadłoń, Anna Pancerz, Adam Salamon, Kacper Hajduk, Dawid Mlyczyński, Szymon Basta,
klasa 6 –  Julia Peciak, Konrad Rosiek,
klasa 7 – Amelia Baziak,
klasa 8 – Justyna Zając.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu!

Dorota Migacz