SREBRO PIŁKARZY

W dniu dzisiejszym (19.05), na orliku w Rożnowie odbyły się ostatnie zawody w tym roku szkolny. W ramach Igrzysk Dzieci, do rywalizacji w piłce nożnej przystąpiło 7 szkół z naszej gminy. Nasi reprezentanci, którzy wygrali wszystkie mecze w grupie- z Rożnowem (2-0) i Roztoką (5-2), oraz półfinał z Jelną (3-0), ponieśli tylko jedną porażkę. W finale musieli uznać wyższość zespołu z Gródka nad Dunajcem, który tego dnia był zdecydowanie najlepszą drużyną. Niemniej 2 miejsce oraz tytuł vice mistrzów gminy należy uznać za ogromny sukces.

Zespół wystąpił w składzie: Michał Fedko, Bartłomiej Mlyczyński, Mateusz Kalarus, Ksawier Cisowski, Szymon Fedko, Robert Groń, Michał Kubisz, Filip Nowogórski, Jakub Zyzak.

Drużynę do zawodów przygotował pan Krzysztof Budnik.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach, już w nowym roku szkolnym.