AKCJA „RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM” 📖👨‍👩‍👧‍👦

W oddziałach przedszkolnych 0A, 0B trwa cykliczna akcja czytelnicza „Rodzice czytają dzieciom”. Mieliśmy przyjemność gościć Mamusie i Tatusiów, którzy czytali wybraną przez siebie bajkę, wiersz, opowiadanie w nawiązaniu do wykonywanego zawodu, hobby, czy innych tematów związanych na przykład ze zdrowym odżywianiem czy aktywnością ruchową. Zaangażowanie Rodziców przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Oprócz chwili „z książką” nie zabrakło licznych rekwizytów, zabaw muzyczno- ruchowych, ciekawostek oraz ważnych informacji. Jeszcze bliższa dzieciom stała się twórczość Jana Brzechwy, którego wiersze często pojawiały się podczas akcji. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas, wkład w przygotowanie oraz ogromne serce dla naszych przedszkolaków.

D. Maciaś, A. Próchnicka.