MAJOWE DZIAŁANIA #LaboratoriaPrzyszłości

Za nami V Gminny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”, który był piękną okazją do wykorzystania sprzętu pozyskanego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Pani edukacji wczesnoszkolnej, jako organizatorki konkursu, zadbały o każdy szczegół. Dzieci, oczekując na wyniki, miały okazję obejrzeć program artystyczny, podczas którego wykorzystany został sprzęt do nagłośnienia wraz z zestawem mikrofonów. Dzięki aparatowi cyfrowemu Canon EOS 2000D stworzono bogatą fotorelację. Natomiast dla każdej pani, która przygotowywała uczniów do konkursu, czekał dyplom wraz z piękną zakładką do książki. Została ona zaprojektowana w programie Tinkercad, a następnie wydrukowana na drukarce 3D FLASHFORGE CREATOR 3.


25 maja przedszkolaki z oddziałów 0A i 0B pod opieką p. Doroty Maciaś oraz p. Alicji Próchnickiej pojechały do Gródka nad Dunajcem, udając się w „podróż z Kaczką Dziwaczką”. Dzieci zwiedziły wybrane instytucje i zakłady pracy, takie jak bank, apteka, poczta oraz restauracja. W podziękowaniu za ciepłe przyjęcie ze strony pracowników zakładów zostawiły na pamiątkę charakterystyczne kaczuszki, które zostały wydrukowane w szkole na drukarce 3D FLASHFORGE CREATOR 3, którą otrzymaliśmy w ramach programu Laboratoria Przyszłości.