KLASA IV MA SWOJĄ WŁASNĄ KAPSUŁĘ CZASU!

Ciekawe, jacy będziemy za 5 lat? Czym będziemy się najchętniej zajmować? Jak będziemy spędzać swój wolny czas? Czy nasze najlepsze koleżanki i nasi najlepsi koledzy nadal nimi będą? Czy szczęście będzie znaczyło dla nas to samo co teraz? Jak zmienią się nasze marzenia? Czy świat będzie wtedy taki sam jak jest dzisiaj? Aby sprawdzić, jak bardzo zmienimy się w ciągu 5 lat, klasa 4, wkraczając w nowy etap edukacji, przygotowała Kapsułę Czasu….
 
Uczniowie klasy IV wraz z wychowawczynią, panią Renatą Kantor, kompletowali swoje rekwizyty, które najlepiej odzwierciedlałyby ich obecną sytuację. W kapsule znalazły się m.in.: zdjęcie klasowe, karty pracy, odbicie dłoni, sznurek z aktualnym wzrostem, krótka notka każdego ucznia na swój temat, gazetka promocyjna z aktualnymi cenami. Niektórzy uczniowie włożyli mały przedmiot, który będzie im przypominał ten czas, w którym się znajdują.
 
Tak przygotowana kapsuła zostanie komisyjnie zaklejona na najbliższe lata. Jak bardzo zmieni się świat i nasi czwartoklasiści? Tego dowiemy się dopiero w czerwcu 2028 roku!!!

Podczas tworzenia fotorelacji został aparat cyfrowy Canon EOS 2000D oraz sprzęt do nagłośnienia wraz z zestawem mikrofonów pozyskany w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości