OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

15 marca w ZS w Grodku nad Dunajcem odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Celem turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania w pomocy przedmedycznej oraz z historii i tradycji.

W eliminacjach udział brało 16 uczniów – reprezentantów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w 3 kategoriach. Naszą szkołę reprezentowali: Nikola Gołąb i Jakub Gołąb z klasy IV, Anna Pancerz z klasy VI oraz Gabriela Pancerz z klasy VII. Nasi najmłodsi uczestnicy Jakub i Nikola, w kategorii klas I-IV uzyskali kolejno miejsce II i miejsce III. Miło nam poinformować, że do etapu powiatowego zakwalifikowała się Anna Pancerz zdobywając I miejsce w kategorii klas V-VIII. W tej kategorii miejsce IV zajęła Gabriela Pancerz. Do turnieju przygotowywała uczniów pani Maria Szarota. Serdecznie GRATULUJEMY.