Możesz liczyć na dobrą pamięć

Dobiegł końca czteromiesięczny trening z zakresu pamięci i koncentracji metodami SPW w ramach projektu“Możesz liczyć na dobrą pamięć”współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzięki tym zajęciom uczniowie nauczyli się technik pamięciowych, które pomogą im nie tylko w nauce, ale będą również towarzyszyć w dalszym zdobywaniu wiedzy i w życiu pozaszkolnym. W tym miejscu gratulujemy im serdecznie, nie tylko sprawniejszej pamięci i szybszego tempa przyswajania wiedzy, ale przede wszystkim wytrwałości oraz wytężonej pracy podczas zajęć i w domu, podczas wypełniania zadań domowych.

Uczniowie bardzo chętnie brali udział w kursie i z zaangażowaniem  wypełniali zadania proponowane przez panią trener.  Z dużym entuzjazmem rysowali z pamięci rysunki abstrakcyjne, rozwiązywali zagadki matematyczne, zapamiętywali obrazki, symbole, liczby, nazwy własne i słówka z języków obcych oraz ćwiczyli refleks i naliczanie w coraz szybszym tempie.

Mamy nadzieję, że to dopiero początek Waszej drogi ku lepszemu zapamiętywaniu i rozwijaniu umiejętności zdobytych podczas kursu. Pomoże Wam w tym platforma e-learningowa, z której już korzystacie. Liczymy także na to, że z radością podzielicie się zdobytą wiedzą ze swoimi kolegami i koleżankami i zademonstrujecie im, jak szybko i trwale można zapamiętywać, jak łatwiej i szybciej można się uczyć oraz jak można liczyć na dobrą pamięć. Cieszymy się, że mogliście brać udział w tym ciekawym projekcie, który na pewno nie będzie ostatni, jaki planujemy realizować w najbliższej przyszłości.

The gallery was not found!