www.tescodlaszkol.pl

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do  zagłosowania na prace uczniów z gimnazjum opublikowane na www.tescodlaszkol.pl! Do wygrania cenne nagrody dla naszej szkoły.

Już po raz kolejny uczniowie gimnazjum biorą udział w programie Tesco dla Szkół. W tym roku szkolnym uczniowie klasy III gimnazjum, którzy pracowali w trzech zespołach: Przydoniczanie 1, Przydoniczanie 2 oraz Przydoniczanie 3, utworzyli ciekawe prace przestrzenne.Spośród opublikowanych na stronie: www.tescodlaszkol.pl prac konkursowych uczniów, należy zagłosować na wybraną pracę konkursową. Głosy można oddawać przez dwa tygodnie w terminie od wtorku 01.12.2015r. od godz. 12:00 do poniedziałku 14.12.2015r. do godz. 12:00. Użytkownik w jednym dniu głosowania, może na wiele prac, oddać tylko po jednym głosie. Podczas wielkiego otwartego głosowania na stronie www.tesckodlaszkol.pl , zostaną wyłonieni zwycięzcy, na których czekają cenne nagrody. Koordynatorem projektu jest pani Renata Nosal

Głosować na Prace konkursowe mogą wyłącznie osoby, które zarejestrują się na stronie jako Nauczyciel, Gracz lub Obserwator Konkursu zgodnie z zasadami Regulaminu i zalogują się korzystając z utworzonego konta.

Zatem zapraszamy wszystkich do promowania prac naszych gimnazjalistów wśród znajomych i do głosowania. Liczymy na Wasze głosy!