Mamy dublet

Za nami jakże udane Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Szkół Podstawowych.

W minioną środę w ZS Szkół w Jelnej odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Szkół Podstawowych.  Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów dziewcząt i 3 zespoły chłopców. Podwójny sukces zaliczyli nasi reprezentanci, zgodnie zdobywając tytułu mistrzowskie.  W rywalizacji chłopców nasi reprezentanci nie mieli sobie równych, wygrywając wszystkie mecze. Bardziej wyrównana walka była u dziewcząt, gdzie o końcowym wyniku decydowały tzw “małe punkty”. Tym samym nasza drużyna dziewcząt, która w całym turnieju przegrała tylko 1 mecz, mogła cieszyć się ze zwycięstwa i tytułu Mistrzów Gminy.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie IMS.

Dziewczęta: Zuzanna Miszczyk, Oliwia Małe, Natalia Zyzak, Martyna Sadłoń, Gabriela Nędza, Gabriela Cabała, Julia Małek, Agata Sadłoń, Urszula Zyzak, Kornelia Cisowska

Chłopcy: Marcin Wójs, Jakub Rosiek, Michał Zięba, Dominik Matusik, Krzysztof Krzyżak, Mateusz Zięcina, Mateusz Zyzak, Mateusz Fedko, Piotr Rosiek

The gallery was not found!

Autor wpisu: buncol