GIMNAZJALIŚCI MISTRZAMI GMINY

W rozegranych dzisiaj w ZS w Podolu Mistrzostwach Gminy w piłce siatkowej chłopców nasi reprezentanci wygrywając wszystkie mecze, zdobyli 1 miejsce oraz tytuł Mistrzów Gminy.


Po kilku tygodniowej przerwie w zmaganiach gimnazjalistek, tym razem przyszedł czas na rywalizację chłopców. Do turnieju przystąpiły, podobnie jak u dziewcząt, 3 zespoły: Rożnów, Przydonica i gospodarz zawodów, drużyna z Podola. Już na samym początku przyszło Nam się zmierzyć z drużyną Rożnowa. Chłopcy chcieli się  zrewanżować za przegraną dziewcząt i po bardzo dobrym meczy wygrali 2:1.


Jeszcze dobrze emocje nie opadły, a już trzeba było stanąć do walki z drużyną Podola. Mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie, a o końcowym rozstrzygnięciu musiał zadecydować tie brek, którego ostatecznie wygraliśmy 15:12!


Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Marcin Fedko, Dominik Babiarczyk, Jakub Kozdra, Konrad Jasiński, Jerzy Szymański, Krzysztof Jasiński, Kamil Mlyczyński, Dominik Mrzygłód, Albert Sęk, Łukasz Zyzak.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zmaganiach.

The gallery was not found!

Autor wpisu: buncol