Międzygminna siatkówka

Z nami siatkarskie zmagania międzygminne zarówno szkół podstawowych jak i gimnazjów.
Po bardzo udanych Mistrzostwach Gminy, gdzie awans do kolejnego etapu uzyskały 3 drużyny naszego Zespołu Szkół, przyszedł czas na rywalizacje międzygminną.

Jako pierwsze do zawodów przystąpiły dziewczęta ze szkoły podstawowej, które w Wojnarowej zmierzyły się z drużynami z: Ptaszkowej, Grybowa i gospodarzami turnieju, drużyną z Wojnarowej.

Nasza drużyna w składzie: Miszczyk Zuzanna, Sadłóń Martyna, Małek Oliwia, Zyzak Natalia, Nędza Gabriela, Małek Julia, Cabała Gabriela, Sadłóń Agata, Pasiut Katarzyna, Cisowska Kornelia, zajęła 3 miejsce.

Dzień później o awans do Mistrzostw Powiatu walczyli chłopcy z podstawówki. Chłopaki po bardzo dobrej grze, zajęli ostatecznie 2 miejsce, ustępując tylko drużynie ze Starej Wsi a wyprzedzając drużyny z Grybowa i Mogilna.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Wójs Marcin, Zięba Michał, Rosiek Jakub, Matusik Dominik, Krzyżak Krzysztof, Zyzak Mateusz, Zięcina Mateusz, Małek Jakub, Fedko Mateusz, Rosiek Piotr.

Jako ostatnia z drużyn o awans do powiatu walczyła drużyna chłopców z gimnazjum. Chłopaki musieli uznać wyższość swoich rówieśników z Lipnicy Wielkiej, Ptaszkowej oraz Grybowa i ostatecznie zajęli 4 miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Fedko Marcin, Babiarczyk Dominik, Jasiński Konrad, Kozdra  Jakub, Szymański Jerzy, Basta Patryk, Jasiński Krzysztof, Mlyczyński Kamil, Mrzygłód Dominik, Sęk Albert, Zyzak Łukasz.

Bardzo serdecznie gratulujemy sportowej i ambitnej postawy wszystkim drużynom, a zdobyte doświadczenia powinny zaprocentować w przyszłorocznych zmaganiach.

Autor wpisu: buncol