NASI GIMNAZJALIŚCI WICEMISTRZAMI GMINY W PIŁCE HALOWEJ

W dniu dzisiejszym w ZS w Gródku nad Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Halowej chłopców ze szkół gimnazjalnych.

Sezon 2016/2017 w sporcie szkolnym rozpoczęły rozgrywki piłki halowej chłopców ze szkół gimnazjalnych. W komplecie stawiły się drużyny w ZS w Gródku nad Dunajcem, aby rywalizować o miano najlepszych w gminie.

2

Turniej stał na bardzo wysokim a szczególnie wyrównanym poziomie, o czym świadczy fakt iż trzy ostatnie drużyny zakończyły rozgrywki z taka samą liczba punktów, i dopiero tzw “mała tabela” zadecydowała o ostatecznej kolejności.

Nasz drużyna w składzie:  Marcin Wójs, Michał Zięba, Konrad Jasiński (kl.II), Marcin Fedko, Artur Nędza, Łukasz Wolak, Szymon Zyzak, Dominik Babiarczyk, Konrad Jasiński (kl.III), Andrzej Malek, Jerzy Szymański, po dwóch wygranych: z Jelną 6:2 oraz z późniejszym triumfatorem turnieju, drużyną z Podola 5:4, remisie 0:0 z Rożnowem oraz minimalną porażką0-1 z gospodarzem turnieju Gródkiem, zdobyła drugie miejsce oraz Tytuł Wicemistrzów Gminy!

3

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!