DEBIUT „ORLIKÓW” W TURNIEJU Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

W dniu dzisiejszym na obiekcie sportowym KS Jedność Nowy Sącz, odbyły się finały powiatowe XVII Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

20161025_092428

Po raz pierwszy w tych jakże popularnych rozgrywkach, wzięła udział drużyna z Przydonicy. W rozgrywkach wzięło udział ponad 60 drużyn w trzech kategoriach; U-8, U-10 i U-12. Turniej był rozgrywany systemem pucharowym czyli przegrywający odpadał. Nasze „Orliki” w drodze losowania trafili na bardzo wymagającą drużynę UKS Muszynianka I z klubu sportowego z Muszyny. Jak się później okazało musieliśmy uznać wyższość przeciwnika, przegrywając całe spotkanie 0-5. Jednak nie wynik był tego dnia najważniejszy, a wspaniała zabawa, mnóstwo emocji, oraz zdobyte doświadczenia, które miejmy nadzieje zaprocentują w przyszłości, oraz dadzą chłopakom jeszcze większą motywację do realizowania swoich marzeń:)

20161025_093059

ORLIKI PRZYDONICA: FEDKO KAROL, TABASZEWSKI KAROL, ZIĘBA KACPER, ZIĘBA TOMASZ, MLYCZYŃSKI MATEUSZ, OSMĘDA PRZEMYSŁAW, STELMACH PATRYK, SADŁOŃ DAWID.

galeria…