WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy….”

Wizyta świętego Mikołaja w naszej szkole, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Ale w końcu nadeszła ta wspaniała chwila. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” kroków.

Nasz Gość zaczął swoją wizytę od naszych najmłodszych – przedszkolaków z grupy „0”A i „0”B. Niektóre dzieci pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu i bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę… Trwało to jednak krótko. Dzieciaki dzielnie zaśpiewały przygotowane piosenki. Następnie Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i niestety musiał się pożegnać, ponieważ czekali na niego jeszcze uczniowie z klas I-III.

Dzieci z ogromnym entuzjazmem wspominały spotkanie z Mikołajem, dzieliły się wrażeniami, oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa… Jednak Święty Mikołaj powędrował dalej by sprawić radość innym… Ale mamy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy

Zdjęcia zrobione ze Świętym Mikołajem z pewnością będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

D. Maciaś