AWANS DOMINIKI MLYCZYŃSKIEJ

W dniu dzisiejszym w ZS w Mogilnie odbyły się eliminacje powiatowe w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt ze szkół gimnazjalnych.

Po bardzo dobrym występie w Mistrzostwa Gminy, z dużymi nadziejami startowały nasze dziewczęta w etapie międzygminnym, z którego 6 najlepszych zawodniczek uzyskiwało awans do Mistrzostw Powiatu.

Mimo choroby, bardzo wysokie 2 miejsce zdobyła Dominika Mlyczyńska, która w całym turnieju przegrała tylko jeden pojedynek. Niestety nie udało się awansować drugiej naszej reprezentantce- Magdalenie Zyzak– która ostatecznie zajęła miejsce 9-12 na 18 startujących dziewcząt.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się również w Mogilnie w najbliższy czwartek.