KONKURS PISANEK I PRZEGLĄD PALM WIELKANOCNYCH 2017

1. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Gródek nad Dunajcem. Prace nie mogą być wykonane na świeżych lub ugotowanych jajkach. Technika wykonania prac: dowolna, preferowane są prace wykonane technikami tradycyjnymi.
  2. W Konkursie biorą prace wykonane przez jednego ucznia lub grupę uczniów (dotyczy tylko uczniów klas 0-III szkół podstawowych). Kategorie wiekowe uczestników:
    a. uczniowie zerówek,
    b. uczniowie klas I-III,
    c. uczniowie klas IV-VI,
    d. uczniowie gimnazjum.
  3. Uczestnicy oddają gotowe prace do szkół – każda ze szkół może oddać na konkurs gminny maksymalnie 3 prac z każdej kategorii wiekowej. Zebrane prace muszą dotrzeć do Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem do dnia 5 kwietnia (środa) 2017 roku (do godz. 14.45). Prace muszą być dokładnie opisane. Metryczka zawiera imię i nazwisko wykonawcy (wykonawców), grupę wiekową oraz adres szkoły. Prace dostarczone do GOK inną drogą nie biorą udziału w konkursie.
  4. Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej GOK (www-gok.godek.iap.pl) do dnia 12 kwietnia 2017 r. Uczestnicy otrzymają nagrody i dyplomy za zajęcie miejsc 1-3 w każdej z kategorii wiekowych. Wręczenie nagród nastąpi podczas specjalnej imprezy – jak od kilku lat.

Równocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w przeglądzie palm wielkanocnych, który odbędzie się w Palmową Niedzielę w każdym z kościołów parafialnych naszej gminy.

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem