PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT „6”

Za nami ostatnie zawody w mijającym roku szkolnym 2016/2017. Na boiskach w Siennej do rywalizacji przystąpiły dziewczęta ze szkół podstawowych jak i gimnazjalnych.

Reprezentacja szkoły podstawowej, która zajęła 5 miejsce wystąpiła w składzie: Joanna Tabaszewska, Karolina Małek, Mariola Zięba, Aleksandra Biernacka, Klaudia Matusik, Julia Małek, Gabriela Cabała, Urszula Zyzak, Edyta Zarzycka.

Natomiast dziewczęta z gimnazjum stanęły na najniższym stopniu podium, zdobywając trzecie miejsce oraz brązowe medale.

Gimnazjum: Zuzanna Miszczyk, Julia Janisz, Dominika Mlyczyńska, Agnieszka Zyzak, Marzena Bandyk, Klaudia Janisz, Joanna Pancerz, Justyna Pasiut, Magdalena Zyzak, Marta Zyzak.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy wszystkim udanego wypoczynku wakacyjnego!

galeria…