POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH MUSZYNA 2017

W dniu dzisiejszym w Muszynie dobyły się Mistrzostwa Powiatu Dzieci i Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych.

Po reformie edukacji, która obowiązuje od nowego roku dotychczasowe zawody otrzymały nowe nazwy: Igrzyska Dzieci – zawody dla uczniów szkół podstawowych urodzonych w 2005 roku i młodszych, oraz Igrzyska Młodzieży – zawody dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z roczników 2002, 2003 i 2004.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obydwu imprezach, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Mimo deszczowej pogody i ciężkich warunków zawody- pełne emocji- udało się przeprowadzić w sportowej atmosferze oraz bez kontuzji.

Wyniki:

Igrzyska Dzieci

Dziewczęta w składzie: Aleksandra Biernacka, Nikola Cisowska, Martyna Matusik, Katarzyna Pasiut, Magdalena Wójs, Edyta Zarzycka, Mariola Zięba, Weronika Zięba, Magdalena Zyzak, Urszula Zyzak, zajęły bardzo wysokie 7 miejsce.

Chłopcy: Dawid Basta, Karol Fedko, Patryk Jasiński, Mateusz Mlyczyński, Piotr Rosiek, Patryk Stelmach, Adrian Wolak, Kacper Zięba, Tomasz Zięba, Mateusz Zyzak, zajęli 11 miejsce.

Igrzyska Młodzieży

Dziewczęta: Justyna Berdychowska, Kornelia Cisowska, Gabriela Gądek, Julia Janisz, Julia Małek, Agata Sadłoń, Natalia Zarzycka, Agnieszka Zyzak, Amelia Zyzak, Natalia Zyzak, zajęły 13 miejsce.

Chłopcy w składzie: Ihor Bihusiak, Marcin Fedko, Konrad Jasiński, Marcin Nędza, Łukasz Wolak, Marcin Wójs, Michał Zięba, Mateusz Zięcina, Konrad Zyzak, Mateusz Zyzak, zajęli 11 miejsce.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Warto dodać iż uczniowie naszej szkoły byli jedynymi reprezentantami naszej gminy na tych mistrzostwach.

galeria…