ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

12 października 2017 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, nauczyciele emeryci, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej głos zabrał Pan Dyrektor Mirosław Szarota, który złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękował za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczył Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.
W części artystycznej uczniowie począwszy od tych najmłodszych do siódmoklasistek pod kierunkiem p. Barbary Saroty, p. Anny Biernackiej- Procyk oraz p. Doroty Maciaś piosenką i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla pracy pedagogów.
Życzenia złożyli również: pani Maria Barbara Szarota- Radna Powiatu Nowosądeckiego oraz Ksiądz Proboszcz Janusz Szczypka.