ZBIÓRKA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Nasza szkoła bierze udział w konkursie Sprzątanie Świata 2017 „Clean Up the World 2017”, w ramach którego zostanie przeprowadzona zbiórka telefonów komórkowych bez baterii.

Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony bądź w częściach.

Termin zbiórki do 17 listopada 2017r.

Wszystkie szkoły i przedszkola które zbiorą powyżej 2 kg telefonów otrzymają kupony firmy Sodexo według przelicznika: 1 kg = 5 zł. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, odtwarzacz DVD, monitor, drukarka, smartfon, konsole i gry video, gry edukacyjne, zapas papieru do ksero itp.), do wyboru przez szkoły.
W tej akcji ekologicznej każda szkoła otrzyma nagrodę oraz każda szkoła ma JEDNAKOWE szanse, ponieważ liczy się wyłącznie aktywność wyrażona w relacji ilości kg telefonów do ilości uczniów w szkole.

Koordynatorem konkursu jest pani Renata Nosal.
Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!