KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu szopek bożonarodzeniowych.
Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem pod honorowym patronatem
Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem- mgr inż. Józefa Tobiasza.

KATEGORIE

Gimnazjum:

Klasy I -III – prace indywidualne i zbiorowe – (nie więcej niż 3 osoby)

Szkoły Podstawowe:

Klasy 0 – III – prace indywidualne i zbiorowe – (nie więcej niż 3 osoby)

Klasy IV – VI – prace indywidualne i zbiorowe – (nie więcej niż 3 osoby)

ZAŁOŻENIA KONKURSU

Forma i sposób wykonania – dowolna – prace wykonane samodzielnie, łącznie z figurkami.

Uczestnicy – dzieci i młodzież terenu Gminy Gródek nad Dunajcem

Przewidziane nagrody za oryginalność i pomysłowość.

Prace należy składać do 13 grudnia 2017 ( środa ) roku w najbliższej placówce GOK-u.( lub dostarczyć do GOK Gródek n.D )

W czasie Świąt Bożego Narodzenia przewidziana jest wystawa prac .

Wręczenie nagród za wyróżnione prace nastąpi do 14 stycznia 2018 r, o czym zostaną powiadomione zainteresowane osoby.

Prosi się o dokładne podpisanie prac i dołączenie imiennego wykazu wykonawców szopek. Praca dokładnie opisana decyduje o dopuszczeniu do konkursu. Opisu pracy należy wykonać pismem drukowanym oraz dokładnie przymocować na tylnej części pracy. W opisie szopki należy umieścić: imię i nazwisko wykonawców, klasę, adres, miejscowość, telefon, w przypadku prac zbiorowych imię i nazwisko opiekuna wraz z telefonem kontaktowym.

Odbiór prac po konkursie w nieprzekraczalnym terminie do 30.01.2018 r. Za nieodebrane w terminie prace organizatorzy nie biorą żadnej odpowiedzialności.

Uczestnictwo w konkursie jest zgodą na wykorzystanie wzorów prac do celów promocji w tym również do umieszczania ich w różnych publikacjach oraz umieszczenia na stronach internetowych.