ŚLUBOWANIE PIERWSZAKÓW

29 listopada 2017 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej.
To niezwykle ważne wydarzenie, które wzbudza wiele emocji przede wszystkim wśród uczniów, ale również ich rodziców.

W ceremonii uczestniczyli rodzice pierwszoklasistów, nauczyciele oraz koleżanki i koledzy z klas 0-IV.

Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Dyrektora Szkoły pana Mirosława Szaroty, który powitał wszystkich zebranych i skierował ważne słowa do pierwszoklasistów.
Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne.

Jednak najważniejszym momentem było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał pan Dyrektor. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Przydonicy.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne. Nie zabrakło też upominków od rodziców oraz koleżanek i kolegów z klasy III.

Ten dzień na pewno długo pozostanie w pamięci naszych Pierwszaków.