BARWNY WOLONTARIAT – GALA FINAŁOWA

12 grudnia 2017 r. Pan Dyrektor i pięć wolontariuszek SKW „Serducho” reprezentowało naszą szkołę na Małopolskiej Gali Wolontariatu, która odbyła się w krakowskim kinie ARS. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie oraz Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu. Patronat nad projektem objęło Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Organizatorzy zadbali o to, by uczestnicy gali się nie nudzili: przygotowano specjalny program artystyczny, następnie wyłoniono laureatów konkursu pn. „Barwny wolontariat”, a także zapewniono przybyłym wolontariuszom poczęstunek.

Miło jest nam poinformować, że nasz SKW „Serducho” dostał wyróżnienie za swoją pracę na rzecz potrzebujących. Po części oficjalnej odbyło się losowanie, w którym szczęście miała Asia – jedna z naszych wolontariuszek  Gratulujemy!

Reprezentanci naszej szkoły znaleźli również czas na spacer po pięknym Krakowie. Dziewczęta zgodnie twierdziły, że wyjazd można uznać za bardzo udany.

A. Biernacka- Procyk