1000 MECZY DYREKTORA

W Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym „LIMBA” w Poroninie, dnia 9 grudnia odbyła się IX Kursokonferencja organizowana przez Kolegium Sędziów w Nowym Sączu.

Uczestnikiem tejże Kursokonferencji był Dyrektor naszej szkoły, Pan mgr inż. Mirosław Szarota, który obchodził jubileusz 1000 meczy!

Przypomnijmy iż Pan Dyrektor sędzią piłkarskim jest od ponad 10 lat. W tym czasie był asystentem m.in Bartłomieja Serafina oraz Krzysztofa Budnika- naszego wuefisty- na meczach 4 ligi na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Bardzo serdecznie w imieniu całej społeczności szkolnej, gratulujemy Panu Dyrektorowi okazałego jubileuszu, życzymy kolejnych udanych meczy oraz przekroczenia magicznej liczby 2000!:)