„NAJŁADNIEJSZA ZABAWKA CHOINKOWA”

Samorząd Uczniowski, tradycyjnie już od kilku lat, w okresie przedświątecznym ogłosił konkurs na
„Najładniejszą zabawkę choinkową”.

Uczniowie, zarówno z klas młodszych jak i starszych, bardzo chętnie zaangażowali się do udziału w nim. Ogółem w konkursie wzięło udział 29 uczniów, przygotowali oni 31 pięknych, oryginalnych i ciekawych zabawek choinkowych, które wykonali wykorzystując różnorodne techniki plastyczne. 18 grudnia pani Dorota Migacz dokonała oceny prac, a 22 grudnia uroczyście zostały ogłoszone wyniki konkursu.

Pierwsze trzy miejsca w trzech grupach wiekowych, zajęli:

Klasa 0: Anna Pancerz, Julia Jasińska, Patrycja Woźniak
Klasy I-III: Gabriela Janisz, Wiktoria Mucha, Szymon Małek
Klasy IV-VI: Magdalena Wójs, Zuzanna Nędza, Jakub Kubisz

Natomiast pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienie ze względu na wyrównany poziom oraz estetykę, staranność i urok przygotowanych zabawek choinkowych. Wśród nich znaleźli się:

Klasa 0: Olaf Cisowski, Julia Sadłoń, Jakub Mucha, Bartosz Karpiel, Michał Fedko

Klasy I-III: Aleksandra Rosiek, Radosław Sarota, Michał Kubisz, Ksawier Cisowski, Maria Basta, Filip Nowogórski, Kinga Fedko, Kinga Poręba

Klasy IV-VI: Monika Pancerz, Natalia Nowogórska, Dominik Popardowski, Adrian Wolak, Mariola Wolak, Klaudia Górowska

Gimnazjum – Julia Janisz

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowy dyplom oraz upominek, które organizatorzy konkursu zakupili z pieniędzy wypracowanych przez Samorząd Uczniowski.
Prace można zobaczyć na choince szkolnej.

Rozstrzygnięty został również konkurs na najładniej udekorowaną świątecznie klasę, w tym roku zwyciężyła piąta klasa. Gratulujemy!

Opiekunowie SU jeszcze raz serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom konkursu za duży wkład pracy włożony w przygotowanie pięknych zabawek choinkowych oraz zaangażowanie w udekorowaniu świątecznie klas.
p. Barbara Sarota
p. Krzysztof Budnik