DOMINIKA MLYCZYŃSKA PONOWNIE „ZŁOTA”

Za nami kolejny etap zmagań tenisistów stołowych, które w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się w ZS w Mogilnie. W dniu wczorajszym (30.01) rywalizowali chłopcy, natomiast dzisiaj (31.01) o awans do Mistrzostw Powiatu walczyły dziewczęta.

Uczennica 3 klasy naszej szkoły, Dominika Mlyczyńska wygrywając wszystkie mecze, zdobyła 1 miejsce oraz awans do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się w najbliższy poniedziałek również w Mogilnie. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się druga nasza reprezentantka – Agnieszka Zyzak (kl.3),  zajmując miejsce 9-12. W zmaganiach chłopców Jakub Małek (kl. 7) zajął miejsce 13-15.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy Dominice powodzenia na Mistrzostwach Powiatu.

galeria…