II TURNIEJ SIATKÓWKI W ELITARNYM LO W NOWYM SĄCZU

W dniu dzisiejszym (19.03) uczniowie naszej Szkoły po raz drugi gościli w Elitarnym Liceum Ogólnokształcącym na II Turnieju w piłce siatkowej.

Tak jak w ubiegłym roku skorzystaliśmy z zaproszenia Elitarnego L.O w Nowym Sączu które organizowało II już turniej piłki siatkowej.

Każdy zespół składał się z 4 dziewcząt oraz 4 chłopców a w czasie gry na boisku mogło przebywać min. 3 dziewczęta i max 3 chłopców.  Wszystkim pojedynkom towarzyszyła zacięta rywalizacja, ale też dobra zabawa w duchu fair play a o to przede wszystkim chodziło organizatorom.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Dominika Mlyczyńska, Agnieszka Zyzak, Gabriela Nędza, Martyna Sadłoń, Marcin Wójs, Marcin Fedko, Michał Zięba, Jakub Rosiek.

Po zakończonym turnieju w którym ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce, nasi uczniowie mieli możliwość zwiedzenia szkoły oraz zapoznania się z warunkami tam panującymi.

galeria…