RAJD PIESZY GRANICAMI PRZYDONICY

Nasza szkoła zamierza uczcić obchody 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Jednym z działań jest rajd pieszy granicami Przydonicy, który odbędzie się 7 listopada 2018 r.
Poszczególne klasy mają do pokonania wyznaczone trasy. Zabierają ze sobą wygodny, sportowy strój ozdobiony patriotycznymi akcentami oraz uśmiech na twarzy. Wspólnie pokażemy naszym rodakom,
że uczniowie też pamiętają i szanują poświęcenie tych, którzy walczyli o naszą wolność.

Wszyscy uczniowie zbierają się przed szkołą o godz. 8.45.  Maluszki z oddziałów przedszkolnych wędrują do znanej wszystkim lipy na Gliniku, po czym powracają do szkoły.
Klasy I-III przemierzają trasę Bobowa – Dział, a następnie obierają sobie kierunek szkoły.
Klasy IV-V udają się w stronę Gawrońca, Wygonów. Klasy VI i VII wyruszają spod szkoły przez Wygony, Sikornik, Górną Wieś, Przydonicę (szkoła). Najstarsi uczniowie z klasy VIII i III gimnazjum wędrują w kierunku Działów, Kobylnicy, Górnej Wsi, następnie powracają do szkoły.

Planowany powrót do szkoły –  12.00. Nastąpi podsumowanie rajdu i „niespodzianka”.