„HALOWY TYDZIEŃ”

Za nami tydzień, w którym na zawodach dominowała halowa piłka nożna. Zmagania uczniów szkół podstawowych w halowej piłce nożnej zaczęły się od rywalizacji chłopców z klas 4-6, które odbyły się w Gródku nad Dunajcem.

Nasi chłopcy, z lekkim niedosytem zakończyli zawody na 3 miejscu, przegrywając mecz półfinałowy 2:1 z drużyną z Podola.

Zespół wystąpił w składzie: Karol Fedko, Kacper Zięba, Dawid Sadłoń, Karol Tabaszewski, Jakub Kubisz, Tomasz Zieba, Mateusz Mlyczyński, Konrad Krzyżak, Piotr Rosiek, Patryk Jasiński.

Po zmaganiach chłopców przyszedł czas na dziewczęta. Tym razem zawody odbyły się w Szkole Podstawowe w Jelnej.

Nasze dziewczęta, występujące w składzie: Karolina Małek, Joanna Tabaszewska, Nikola Cisowska, Joanna Cabała, Mariola Wolak, Maria Basta, Martyna Matusik, Magdalena Wójs, Weronika Zięba, Mariola Zięba, zajęły 4 miejsce.

Dalsze zmagania uczniów klas 7-8 oraz III gimnazjum wróciły do hali sportowej w Gródku nad Dunajcem. Z wielkimi nadziejami na końcowy sukces jechali nasi chłopcy. Wszystko układało się po naszej myśli, wygraliśmy grupę, odnosząc wszystkie zwycięstwa i z 1 miejsca awansowaliśmy do półfinału, w którym czekała na nas drużyna z Podola. Chcąc wziąć rewanż za porażkę naszych młodszych kolegów (również w półfinale) od samego początku zdominowaliśmy drużynę Podola. Jednak mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 1-1. Dla wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka, w której obowiązywała zasada „złotej bramki”. Niestety moment nieuwagi przy rzucie rożnym i chłopaki z Podola strzelając „złotą bramkę”, awansowali do finału a naszym chłopakom został mecz o 3 miejsce z gospodarzem zawodów, drużyną z Gródka, który niestety przegraliśmy ostatecznie zajmując 4 miejsce.

Chłopcy wystąpili w składzie: Jakub Małek, Jakub Rosiek, Marcin wójs, Michał Zięba, Mateusz Sęk, Dawid Basta, Adrian Wolak, Mateusz Fedko, Mateusz Zięcina, Mateusz Zyzak.

Na zakończenie halowych zmagań, do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z klas 7-8 oraz III gimnazjum.  Zawody również odbyły się w Gródku nad Dunajcem. Nasze reprezentantki, podobnie jak chłopcy, zajęły 4 miejsce.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Karolina Basta, Urszula Zyzak, Natalia Zyzak, Martyna Sadłoń, Julia Małek, Weronika Sadłoń, Klaudia Matusik, Magdalena Zyzak, Katarzyna Pasiut, Agata Sadłoń.

Wszystkim naszym reprezentantom bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

galeria…