2 MIEJSCE PIOTRA ROŚKA

W dzisiejszym, w SP w Ptaszkowej odbył się kolejny, miedzy gminny etap zmagań tenisistów stołowych, który miał wyłonić najlepszą szóstkę chłopców, którzy 10 stycznia będą brali udział w mistrzostwach powiatu.

Naszą szkołę a zarazem gminę reprezentowali Piotr Rosiek oraz Konrad Krzyżak. Niesamowite zawody rozegrał Piotrek, który po pierwszym przegranym pojedynku, rozkręcał się z każdym kolejnym, odnosząc 5 zwycięstw! Dało to ostatecznie 2 miejsce oraz awans na styczniowe mistrzostwa powiatu, które odbędą się w Łącku.

Również z dobrej strony zaprezentował się Konrad Krzyżak, który ostatecznie zajął 9 miejsce na 18 startujących. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, tym bardziej cieszą wysokie lokaty oraz bardzo dobra gra naszych tenisistów.

Gratulujemy serdecznie oraz trzymamy kciuki za nasze reprezentantki – Nikolę Cisowską i Joannę Tabaszewską, które w dniu jutrzejszym, również w Ptaszkowej, w ramach turnieju między gminnego będą rywalizować i walczyć o awans na mistrzostwa powiatu.

galeria…