WARSZTATY ZDOBIENIA PIERNICZKÓW

W poniedziałek 7 stycznia klasy młodsze  naszej szkoły podjęły się nie lada wyzwania. Z  odrobiną niepewności, ale też z niecierpliwością czekały na warsztaty zdobienia pierniczków. Trudną umiejętność dzieci zdobywały pod okiem mistrzyni z Najmniejszej Cukierenki Świata. Zachwyt budziły piernikowe dzieła przywiezione przez prowadzącą. Nikt nie wierzył, że można własnoręcznie wykonać takie misterne arcydzieła. Dzieci wyposażone w odpowiednie przybory, stroje (jak przystało na małych kucharzy), lukry, posypki przystąpiły do działania. Trud i mozolna praca zaowocowała pięknie ozdobionymi piernikami. Efekty zachwycają. Już niedługo te cudeńka będą mogli podziwiać babcie i dziadziusiowie . Na pewno będzie to miły podarunek z okazji ich święta.