AWANS NIKOLI CISOWSKIEJ DO WOJEWÓDZTWA I AGATY SADŁOŃ DO POWIATU

Bardzo udanie zakończył się miniony tydzień dla naszych tenisistów stołowych. W piątek (01.02) w ZSS nr 4 w Limanowej, w ramach Igrzysk Dzieci, odbyły się półfinały wojewódzkie w indywidualnym tenisie stołowym. Nasza uczennica, Nikola Cisowska, zajmując 6 miejsce, awansowała do Mistrzostw Województwa, które odbędą się w Gdowie na przełomie lutego i marca.

Dzień wcześniej (31.01) w Ptaszkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbył się międzygminny turniej w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Z naszych reprezentantów najwyżej sklasyfikowana została Agata Sadłoń, która zajęła 6 miejsce dające awans do Mistrzostw Powiatu, które w najbliższą środę odbędą się w Łącku.

Pozostali nasi reprezentanci zajęli miejsca: Weronika Sadłoń 9-12, Urszula Zyzak 13-15, Jakub Rosiek 9-12, Jakub Małek 9-12.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

galeria…