SUKCESY NASZYCH RECYTATORÓW

Kolejne sukcesy w sztuce recytacji mają na swoim koncie uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w XXI. Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego. Konkurs odbył się 26 i 27 marca w Szkole Podstawowej w Lipiu.

W kategorii klas I-IV naszą szkołę reprezentowali Ksawier Cisowski – zdobył wyróżnienie oraz Kamil Woźniak, który otrzymał dyplom za udział.

W kategorii klas 5-8 siostry Kornelia i Nikola Cisowskie zajęły II miejsce ex aequo.

Profesjonalnego przygotowania, poświęcenia czasu na opanowanie pamięciowe tekstu, wreszcie opanowania stresu, który towarzyszy publicznym występom – tego wszystkiego gratulujemy uczestnikom, którym pomogły przygotować się opiekunki: panie Magdalena Gach oraz Anna Majoch.