POBIEGLI NA MEDAL

Za nami jakże udane Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowych, które w minionym tygodniu odbyły się w Muszynie Zapopradziu.

We czwartek (25.04) w ramach Igrzysk Dzieci rywalizowali uczniowie w dwóch kategoriach: starsi z rocznika 2006 i 2007 oraz młodsi- rocznik 2008 i młodsi. W kategorii dziewcząt, indywidualnie 3 miejsce oraz brązowy medal zdobyła Maria Basta  z klasy 4 a w kategorii chłopców Piotr Rosiek z klasy 7 zajął 2 miejsce, zdobywając srebrny medal oraz tytuł vice mistrza powiatu.

Szczegółowe sprawozdanie „ID”

Dzień później (26.04) odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej. I tym razem mieliśmy ogromne powody do radości. Marcin Wójs z klasy 3 gimnazjalnej, po ogromnej walce i niesamowitym wysiłku zajął 3 miejsce! Dodatkowo drużyna chłopców zajęła bardzo wysokie 6 miejsce.

Szczegółowe sprawozdanie „IMS”

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

galeria…