PIŁKA NOŻNA „6” IMS- BRĄZ DZIEWCZĄT

Za nami jedne z ostatnich zawodów w obecnym roku szkolnym. W poniedziałek (06.05) i wtorek (07.05) na Orliku w Rożnowie, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej „6”.

Zaczęliśmy od rywalizacji chłopców. Nasza drużyna, mimo momentami bardzo dobrej grze zajęła 4 miejsce. Niestety zawiodła skuteczność, bo sytuacji na zdobycie bramek (!) w każdym meczu było co niemiara.

Nasz zespół wystapił w składzie: Dawid Basta, Adrian Wolak, Mateusz Fedko, Jakub Małek, Mateusz Zięcina, Mateusz Zyzak, Dominik Matusik, Jakub Rosiek, Mateusz Sęk, Marcin Wójs.

W zupełnie innych nastrojach kończyły zawody nasze dziewczęta. Wygrywając decydujący mecz z drużyną z Podola 2:1, ostatecznie zajęły 3 miejsce zdobywając brązowe medale.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Klaudia Matusik, Karolina Basta, Julia Małek, Agata Sadłoń, Katarzyna Pasiut, Magdalena Zyzak, Urszula Zyzak, Martyna Sadłoń, Natalia Zarzycka, Natalia Zyzak.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom.

galeria…