II MIEJSCE GRZEGORZA GRUCY W KONKURSIE GEOGRAFICZNYM

Troje uczniów z naszej szkoły Aleksandra Biernacka, Weronika Sadłoń i Grzegorz Gruca wraz z opiekunem panią Renatą Nosal wzięli udział w konkursie geograficznym o Indeks ELO 2020, który miał miejsce 28 lutego 2020r. w Elitarnym Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Sączu i był połączony z festiwalem podróżniczym.

Celem konkursu było popularyzowanie geografii i turystyki,  promowanie aktywnego wypoczynku i rekreacji, poszerzanie wiedzy z zakresu geografii, a także poznanie krajoznawcze różnorodnych państw świata.

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły Grzegorz Gruca znalazł się w ścisłej czołówce zwycięzców, gdyż zajął wysokie II miejsce w konkursie. Dobrym wynikiem może się również pochwalić Aleksandra Biernacka, która zajęła miejsce VI.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Więcej informacji tutaj.

Renata Nosal