WIELKA GALA WOLONTARIATU

W sobotę 29 lutego 2020 roku trzynastu wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu Serducho, na zaproszenie Fundacji Sądeckiej, wzięło udział w Wielkiej Gali Wolontariatu w Krynicy – Zdrój, której celem było podsumowanie Akcji charytatywnej „Serce – Sercu”. Prezes Społeczno – Kulturalnego Towarzystwa „Sądeczanin” – pan Zygmunt Berdychowski złożył podziękowania na ręce p. Marii Szaroty – koordynatora akcji oraz dyplomy dla wolontariuszy biorących w niej udział. Zawarte w nich słowa uznania tylko wzmacniają w nas chęć czynienia dobra. W tym miejscu my również pragniemy podziękować: panu Prezesowi Zygmuntowi Berdychowskiemu za „wymyślenie” Akcji „Serce – Sercu”, dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Przydonicy panu Mirosławowi Szarocie za motywowanie nas do działania, panu Przemysławowi Bawołek za niezbędne materiały i promocję, paniom Wandzie Janisz i Ewie Kaczmarek – właścicielkom sklepów, w których prowadziliśmy zbiórkę oraz wszystkim ofiarodawcom za życzliwość.

Koordynator Akcji
Maria Szarota