KONKURS „W CZASIE NAUCZANIA NA ODLEGŁOŚĆ JESTEM AKTYWNY”

Zapraszamy do udziału w konkursie „W czasie nauczania na odległość jestem aktywny”, którego organizatorami są: Rada Gminy Gródek nad Dunajcem oraz Szkoła Podstawowa w Przydonicy.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych Gminy Gródek nad Dunajcem.

Aby wziąć udział w konkursie, każdy uczestnik winien zgłosić po jednej pracy w każdej z poniższych obszarów aktywności (łącznie 4 obowiązkowe prace):

1) edukacja – wypracowanie na temat: „Komu i za co jestem szczególnie wdzięczny w okresie pandemii?”

Forma dowolna, max. jedna strona A4, tekst komputerowy, czcionka Times New Roman 12, mile widziana grafika. Może być, np.: list, notatka, opowiadanie, karta z pamiętnika, itp.

2) sport – filmik do 30 sekund pokazujący ciekawą formę aktywności ruchowej w Twoim wykonaniu.

3) dom – maksymalnie 2 zdjęcia ukazujące jak w tym czasie realizujesz obowiązki domowe.

4) rozrywka – zdjęcie wykonanej przez Ciebie pracy plastycznej, nt. „Wiosna jest piękna”. Technika dowolna.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W REGULAMINIE.

2020.04-Regulamin-konkursu-1 (1)