„CZYSTA MAŁOPOLSKA” – WYNIKI

Zakończyła się VII edycja Projektu Edukacyjnego „Czysta Małopolska”, organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty przy partnerskim wsparciu Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.
Celem projektu było upowszechnienie wiedzy o zdrowym stylu życia wśród dzieci przedszkolnych i uczniów, kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, wdrożenie zasad świadomości i odpowiedzialności za własne zdrowie, poszerzenie zainteresowań problematyką zdrowego stylu życia oraz upowszechnienie dobrych praktyk w tym zakresie.
W tym roku szkolnym zarówno organizatorzy jak i uczestnicy musieli sprostać nie tylko zadaniom konkursowym, ale także trudnościom i ograniczeniom spowodowanym sytuacją epidemiczną.
„Czysta Małopolska” to projekt, na który składał się Konkurs plastyczny „Zdrowo żyj!”, przeprowadzany w trzech kategoriach wiekowych dla dzieci przedszkolnych, uczniów z klas I-IV i uczniów klas V-VIII szkół podstawowych.
Bardzo miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły
ADAM SALAMON z klasy II.
Nie zabrakło również finalistów konkursu:
W kategorii przedszkola MICHAŁ PANCERZ– oddział przedszkolny 0A
W kategorii klas I-IV JULIA JASIŃSKAz klasy II