PROJEKT „ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH DROGĄ DO SUKCESU W GMINIE GRÓDEK NAD DUNAJCEM”

Nasza szkoła realizuje Projekt pt.
 „Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w Gminie Gródek nad Dunajcem”
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego
na lata 2014 – 2020 / Działanie, Rozwój Kształcenia Ogólnego; Poddziałanie: Edukacja w Szkołach Prowadzących Kształcenie Ogólne.
Projekt realizowany jest od 01.07.2020r. do 30.06.2022r.

Zajęcia rozpoczną się już w listopadzie.
Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa.
Celem głównym projektu jest wzrost kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw i umiejętności na rynku pracy uczniów objętych projektem.
W ramach realizacji projektu zostaną doposażone pracownie przedmiotowe (w tym pracownie przyrodnicze, matematyczne, języków obcych ) w sprzęt niezbędny do przeprowadzania doświadczeń i eksperymentów oraz nauczania matematyki, a także zajęć specjalistycznych oraz nowa pracownia komputerowa.
Do nauczyciela prowadzącego zajęcia z projektu należy złożyć komplet dokumentów rekrutacyjnych podpisanych przez rodzica:
Należą do nich:
• formularz zgłoszeniowy,
• umowę uczestnictwa w projekcie,
• deklarację uczestnictwa w projekcie,
• regulamin projektu i rekrutacji.
Zapraszamy do udziału w projekcie.